Manager vânzări bilete de avion
Clientul nostru
Clientul nostru este o agenție de voiaj specializată în călătorii de nivel premium.
Beneficii:
  • 1
    Oficiul companiei – în centrul orașului
  • 2
    Salariu: de la 15 000 MDL
  • 3
    Program de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • 4
    Angajare oficială și pachet social complet
  • 5
    Posibilitatăți de creștere profesională
Responsabilități:

  • Consultarea clienților cu privire la rezervarea și achiziționarea de bilete de avion
  • Furnizarea de informații câtr clienți despre zboruri, tarife și oferte speciale
  • Lucrul cu platforme specializte de rezervare a biletelor de avion
  • Rezolvarea situațiilor problematice și gestionarea reclamațiilor clienților
  • Cooperarea cu companiile aeriene și cu alți parteneri pentru a asigura cele mai bune prețuri și condiții pentru clienți
Cerințe către candidat:
  • 1. Experiență de lucru în vânzări în domeniul turismului
  • 2. Cunoașterea și aplicarea practică a limbilor ruse, române și engleze (constituie un avantaj)
    • 3. Cunoștințe și experiență practică programuiul Amadeus
  • 4. Abilități avansate de utilizare a calculatorului, inclusiv suita MS Office, inclusiv Word, Excel, PowerPoint și Outlook.
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904

Made on
Tilda