Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Recruiter. Clientul nostru - compania națională de producere
Noi oferim:
- Angajare oficială cu toate beneficiile incluse
- Salariu: 8000 MDL
- Program de muncă: Lu-Vi, 08:30-17:30
- Dezvoltare profesională continuă
- Participare la traininguri
- Localizare oficiu: Telecentru
Responsabilități:
- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie
- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
- Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor
- Monitorizeaza piata interna a muncii
Cerinţe către candidat:
- Studii superioare în domeniul resurselor umane sau alte domenii conexe
- Experiență în calitate de recruiter de la 1 an
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904
Made on
Tilda