Despre clientul nostru:
Clientul nostru- unul din cei mai cunoscuți producători din industria Fashion RM
Noi oferim:
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Program de lucru: Luni – Vineri 09:00 – 18:00
- Oportunități de dezvoltare și perfecționare profesională
- Oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv unit și a beneficia de susținerea mentorului pe tot parcursul perioadei de probă
Responsabilități:
- Dezvoltarea strategiei de marketing, pe termen lung, în vederea atingerii scopurilor / target-elor de vânzări, notorietate și a vizibilității brandului
- Urmărirea planului anual de marketing, creat în baza strategiei aprobate la nivel de companie
- Urmărirea încadrării în bugetul aprobat pentru campanii, promoții, studii de piață etc
- Analizarea post-campanie a tuturor activităților de marketing
- Implicarea în politica de fidelizare a clienților
- Coordonarea creării materialelor promoționale (materiale POS)
- Promovarea imaginii companiei în relație cu clienții și partenerii externi
- Menține o vizibilitate stabilă a brandului (online și offline)
Cerinţe către candidat:
- Studii superioare, preferabil de profil (marketing)
- Aptitudini analitice, abilități de colectare și procesare a datelor statistice și de întocmire a rapoartelor aferente activităților de marketing
- Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă și engleză
- Cunoştinţe în crearea publicității și dezvoltarea, lansarea și gestionarea campaniilor publicitare (Ads)
- Experiență sau pasiune în nișa de Fashion (High-end brands) – reprezintă un avantaj
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Nume Prenume
Numărul de telefon
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904
Made on
Tilda