Manager relații cu clienții
Clientul nostru distribuitor de cărți cu lanț propriu de magazine și galerie de artă
Beneficii:
- Oficiul companiei – centrul orașului
- Grafic de lucru: Luni-Vineri, 9:00 – 18:00
- Salariu: de la 15 000 MDL
- Instruire profesională
- Oportunități de creștere în carieră
Responsabilități:
  • 1. Suportul pentru baza existentă de clienți B2B
    1
  • 2. Promovarea produselor și serviciilor companiei
    2
  • 3. Procesarea comenzilor clienților
    3
  • 4. Suportul informațional a clienților
    4
  • 5. Gestionarea documentelor
    5
  • 6. Analiza datelor, privind lucrul cu clienții
    6
Cerințe față de candidat:
  • Experiență de lucru cu clienții B2B
  • Studii superioare
  • Cunoașterea și aplicarea practică a limbilor română și rusă
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Nume Prenume
Numărul de telefon
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 78212674

Made on
Tilda