Despre clientul nostru:
Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Director hotel. Directorul hotelului va determina politica de promovarare a hotelului, politica de personal, va introduce inovații și va utiliza eficient resursele financiare și administrative.
Noi oferim:
- Salariul – de la 30 000 lei (net) - Dezvoltare profesională
- Compensarea convorbirilor telefonice
- Deplasări de serviciu în afara țării
- Poziție de top management la categoria Hotel Premium Class
- Locație Hotel: Centru, Chișinău
Responsabilități:
- Organizarea și asigurarea funcționării eficiente a hotelului
- Planificarea comercială, controlul cifrei de afaceri și a costurilor
- Asigurarea hotelului cu personal calificat
- Controlul calității serviciilor în conformitate cu standardele hotelului
- Implementarea standardelor moderne de organizare a serviciilor
- Urmărirea și raportarea situației financiare
Cerinţe către candidat:
- Experiență într-o poziție managerială
- Experiență în companii\ întreprinderi comerciale
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română, rusă, engleza
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: office@sbc-hr.md
+373 78212674
Made on
Tilda