Clientul nostru
Rețea națională de farmacii
Beneficii:
  • Salariu de la 18 000 MDL
    01
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
    02
  • Instruire profesională
    03
  • Angajare oficială
    04
  • Pachet social complet
    05
  • Oficiul companiei: Calea Orheiului
    06
  • Mașină corporativă pentru călătoriile de serviciu
    07
Responsabilități:
  • Realizarea interviurilor
  • Căutarea și atragerea specialiștilor profesioniști în domeniul farmaceutic
  • Cautarea activă a surselor noi de candidați, inclusiv rețele profesionale, rețele de socializare, anunțuri a locurilor de muncă, etc.
  • Recrutarea și atragerea candidaților din diferite regiuni ale țării
  • Lansarea posturilor vacante
  • Publicarea posturilor vacante pe platformele de publicitate
  • Selecția CV-urilor primite
  • Analizarea CV-urilor candidaților și menținerea bazei de date cu potențialii candidați pentru utilizarea ulterioară în procesul de recrutare
  • Prezentarea candidaților selectați clienților interni
Cerințele companiei:
  • 1
    Cunoașterea limbilor română și rusă
  • 2
    Experiență de lucru în recrutare
  • 3
    Deținerea permisului de conducere
  • 4
    Studii superioare
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904

Made on
Tilda