Director de filială (Bălți)
Despre clientul nostru:
Clientul nostru – laborator de analize medicale
Noi oferim:
- Angajare oficială
- Salariu: de la 20 000 MDL
- Compensarea cheltuielilor de transport și cazare (pentru candidații care nu sunt din Bălți)
- Program: Luni - Vineri, de la ora 09:00 la 18:00
- Suport din partea managementului
- Localizare: Bălți
Responsabilități:
- Elaborează și propune spre aprobarea conducerii companiei planul de vânzări
- Stabilește obiective clare pentru orientarea și organizarea activității de vânzări în companie;
Organizează activitatea personalului aflat în subordine și pentru fluxul operațional la nivelul departamentului pe care-l conduce
- Transmite către managementul companiei rapoartele (săptămânale, lunare) privind activitatea din regiune
- Construiește relații de colaborare cu instituțiile medicaleResponsabilități:
- Construiește relații de colaborare cu instituțiile medicale
Cerinţe către candidat:
- Studii superioare medicale
- Experiență managerială de conducere a unei companii
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă
Trimite cerere
Dând clic pe buton, consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Nume Prenume
Numărul de telefon
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904
Made on
Tilda