SBC-HR
Clientul nostru:
furnizor de produse și servicii agricole
Află mai mult
Beneficii:
  • Salariu: 10 000 MDL
  • Oficiul companiei: sectorul Râșcani
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Angajare oficială
  • Pachet social complet

Responsabilități:
  • Înregistrarea documentelor primare (facturi, chitanțe, documente de transport etc.)
  • Reflectarea operațiunilor financiare în registrele contabile
  • Pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale
  • Contul mișcării mărfurilor în 1C
  • Respectarea standardelor și cerințelor contabile și fiscale
Cerințe către candidat:
  • 1
    Studii superioare economice
  • 2
    Experiență de lucru în calitate de contabil de la 1 an
  • 3
    Cunoașterea programei 1C
  • 4
    Experiență practică în lucrul cu Excel
SBC-HR
Aplicând pentru poziția dată consimțiți la prelucrarea datelor cu caracter personal și sunteți de acord cu politica de confidențialitate
Trimite CV
Pentru toate întrebările, contactați-ne în orice mod convenabil:

E-mail: job@sbc-hr.md
+373 68695904

Made on
Tilda